Nga alkooli e kokaina, ajo gjen rehatinë te feja islame: Transformimi i aktores së famshme (FOTO)

Spread the love

“Nëse dua të kthehem drejt islamit kjo është puna ime dhe askush nuk duhet të fusë hundët”, kështu ka deklaruar pak kohë më parë aktorja Lindsay Lohan. E njohur për skandalet e shumta ajo ka vendosur të bëhet një besimtare e devotshme myslimane dhe tanimë jeton në Dubai. Sipas burimeve të mediave amerikane, ajo mban shami dhe lexon Kuranin. Madje, me raste citon edhe fjalët e Erdogan. Lohan prej vitesh ka qenë në vëmendje të medias për shkak të problemeve me drogën. Ajo njëherë madje postoi foto me një pistoletë në kokë duke alarmuar fansat dhe familjen e saj. Nuk kanë qenë të pakta rastet kur është parë e dehur apo ka treguar “zogun” në publik.
lind
lindd
There are no comments

Add yours