nen_1504675286-9385473

Kush është nëna e fëmijës në FOTO? Zbuloni personalitetin tuaj

Spread the love

Dhjetëra njerëz e kanë parë këtë fotografi dhe bien në dy kategori të ndryshme. Siç tregohet në figurë, ka dy zonja në një dhomë të cilat janë ulur përballë njëra-tjetrës, ndërsa një djalë 3-vjeçar luan në dysheme.

Kush mendoni se është nëna e vërtetë e fëmijës? Përgjigjja juaj do t’iu japë të dhëna të mjaftueshme për personalitetin tuaj.

1. Gruaja në të djathtë

7 nga 10 njerëz mendojnë se gruaja në të djathtë të imazhit është nëna e fëmijës.

Nëse jeni nga ata që keni bërë këtë zgjedhje është shumë e mundshme që keni pasur një ditë të keqe ose nuk keni pasur dijeni për detaje të caktuara të imazhit.

Megjithatë kjo nxjerr në pah anën tuaj kreative, dukeni të të pasionuar për gjithçka që ka të bëjë me artin.

Ju keni dy cilësi që miqtë tuaj i vlerësojnë shumë: një mirësi të pafundme dhe një aftësi të madhe për të dhënë këshilla më të mira.

Nëse dikush është i pikëlluar ose përballet me një kohë të keqe, mjaftojnë pesë minuta pranë jush që të lumturohet.

Ju jeni një person i cili ka punuar shumë gjatë gjithë jetës tuaj dhe ju e dini se në sajë të kësaj, mundësia që ëndrrat tuaja të përmbushen është mjaft e lartë. Guximi, këmbëngulja dhe përpjekja juaj të kanë bërë që të arrini sukses.

Ju e konsideroni paranë si një nga gjërat më të rëndësishme që ekzistojnë: edhe pse shumë mendojnë të kundërtën, pohoni dukshëm që një shumë e madhe monetare u jep lumturi të madhe kujtdo që e zotëron.

2. Nëse zgjidhni gruan në anën e majtë

Vetëm 30% e popullsisë mendojnë se gruaja në të majtë është nëna e fëmijës.Në fakt kjo është përgjigja e saktë.

Kur luajnë, fëmijët shpesh shikojnë drejt prindërve të tyre, pasi ndihen shumë më të sigurt.

Duke bërë këtë zgjedhje ju tregoni që jeni shumë inteligjentë.Kjo gjë tregon se ana e majtë e trurit tuaj është shumë e zhvilluar. Kjo hemisferë lidhet kryesisht me logjikën dhe intuitën.

IQ juaj mund të jetë afër me atë të gjenive më të mëdha që kanë arritur ndonjëherë në Tokë.

Ju jeni gjithmonë të rrethuar nga miqtë dhe shpesh jeni i pari që takoni njerëz të rinj ose shkoni në një vend që nuk keni qenë më parë.

Karakteri juaj i këndshëm dhe ndjenja e humorit ju bëjnë një qenie njerëzore shumë të veçantë .

Përveç kësaj, ju jeni mjaft të sinqertë me të gjithë, përveç se ju e dini se si t’i mbani të gjitha sekretet që ju janë thënë në mënyrë të përsosur.

Edhe nëse keni një marrëdhënie romantike, ju do të kuptoni se do të ketë dhe njerëz të tjerë përreth që duan t’iu bëjnë për vete.

Ndiqni zemrën tënde dhe gjërat do të shkojnë mirë!
There are 33 comments

Add yours
 1. avapro sans effets secondaires nocifs

  Hiya! I know this is kinda off topic however , I’d figured I’d ask.

  Would you be interested in exchanging links or maybe guest writing a
  blog article or vice-versa? My site goes over a lot of the same topics as yours
  and I feel we could greatly benefit from each other.
  If you happen to be interested feel free to send me an email.
  I look forward to hearing from you! Wonderful blog by the way!

 2. Anja

  I just like the valuable info you supply to your articles.
  I’ll bookmark your weblog and check once more here frequently.
  I’m moderately certain I will be told plenty of new stuff right right here!
  Best of luck for the following!

 3. Jake

  I know this website offers quality based articles and additional material, is there any other web page which provides these stuff in quality?

 4. prix du cefzon en pharmacie

  Please let me know if you’re looking for a article author for your weblog.
  You have some really good posts and I believe I would be a good asset.
  If you ever want to take some of the load off, I’d absolutely love to
  write some content for your blog in exchange for a link back to mine.
  Please shoot me an email if interested. Regards!

 5. cefuroxime te koop in België zonder voorschrift

  I think that what you posted made a lot of sense. However, consider this,
  suppose you composed a catchier post title? I ain’t suggesting your information is not solid., however suppose you
  added something that grabbed a person’s attention? I mean Kush është nëna e fëmijës në FOTO?

  Zbuloni personalitetin tuaj | Revista Vlera is a little vanilla.
  You ought to peek at Yahoo’s home page and see how they create post
  headlines to get people interested. You might add a related video
  or a related picture or two to grab readers interested about what
  you’ve written. Just my opinion, it would make
  your posts a little bit more interesting.

 6. Gladys

  Normally I don’t learn post on blogs, however I wish to say that this write-up
  very compelled me to take a look at and do it!
  Your writing taste has been surprised me.
  Thank you, quite nice post.

 7. ordenar fosamax 35 mg

  Woah! I’m really digging the template/theme of this site.
  It’s simple, yet effective. A lot of times it’s tough to get that
  “perfect balance” between usability and visual appeal.
  I must say you have done a fantastic job with this.
  In addition, the blog loads extremely fast for me on Chrome.
  Excellent Blog!

 8. Emely

  Good day! Do you use Twitter? I’d like to follow you if that would be
  okay. I’m undoubtedly enjoying your blog and look forward to new updates.

 9. alkyloxan para estimular la fertilidad

  My programmer is trying to convince me to move to .net from PHP.
  I have always disliked the idea because of the expenses.

  But he’s tryiong none the less. I’ve been using Movable-type on several websites for
  about a year and am anxious about switching to another platform.
  I have heard excellent things about blogengine.net. Is there a way I can import all my
  wordpress content into it? Any kind of help would be really appreciated!

 10. achat de estrace

  Pretty element of content. I just stumbled upon your blog and in accession capital to claim that I acquire actually enjoyed account your weblog posts.
  Anyway I will be subscribing for your augment and even I fulfillment
  you get entry to constantly fast.

 11. paxil 10 mg disponible au Maroc

  Just desire to say your article is as surprising. The clearness in your post is just
  great and i could assume you are an expert on this subject.

  Fine with your permission allow me to grab your feed to keep updated with forthcoming
  post. Thanks a million and please continue the enjoyable work.

 12. dexona kopen in Zwitserland

  Howdy! This blog post could not be written any better!

  Reading through this post reminds me of my previous roommate!
  He constantly kept talking about this. I most certainly
  will send this article to him. Fairly certain he’s going to have a good
  read. Thanks for sharing!


Post a new comment