auto_temsohsr1517537304-810×459

Pas 70 vitesh martesë burrë e grua vdesin në të njëjtën ditë

Spread the love

Duket si legjendë por është historia e vërtetë e dy të moshuarve që u larguan nga jeta në 25 janar, pak orë larg njëri tjetrit. Pas 70 vitesh martesë, Albania Valori 92 vjeç dhe Angiolo Cei, 94, humbën jetën prej moshës se shtyre. Ishin martuar në vitin 1949 dhe jetonin në San Miniato. Kishin tre fëmijë dhe disa nipër e mbesa.
Albania vdiq e para, në dhomën e saj, gjatë natës. Bashkëshorti i saj ishte i shtruar në spital dhe nuk ishte lajmëruar për humbjen e së shoqes. Ndodhi gjithçka në distancë, në një pasdite dimri. Ata u varrosën në të njëjtën orë, në të njëjtin vend.
There is 1 comment

Add yours
  1. modowy.top

    Wow, awesome weblog layout! How lengthy have you been blogging for?

    you make running a blog look easy. The full glance of your site is
    great, as smartly as the content! You can see similar
    here sklep internetowy


Post a new comment