limon-1-720x340_1498503834-9638372

Ja pse ju duhet një fetë limoni kur zieni vezë

Spread the love

Vetëm mjeshtërit e vërtetë të kuzhinës mund të ndajnë në feta një mollë pa thikë, të heqin lëvozhgën e një veze me një lëvizje dhe të parandalojnë lotët gjatë qërimit të një qepe.

Ata i dinë të gjitha truket e gatimit dhe mund t’i ndajnë me ne.

Ja çfarë mund t’u tregojnë ata për të qëruar më lehtësisht një vezë.

Ju duhet vetëm të shtoni këtë përbërës që të keni rezultate më pas.

Sekreti qëndron te momenti kur ato ziejnë.

Vezët e ziera do të qërohen shumë lehtë nëse vendosni një fetë limoni në enë ku ato po ziejnë.

Po kështu edhe, 1/2 lugë çaji me sodë buke ka të njëjtin efekt, ashtu siç mund edhe ta keni provuar më parë.
There are 2 comments

Add yours
 1. Onwin

  Everything is very open and very clear explanation of issues. was truly information. Metropol Halı Karaca Halı Öztekin ve Selçuklu Halı Cami Halısı ve Cami Halıları Türkiye’nin En Büyük Cami Halısı Fabrikasıyız…

 2. zakupy online

  You are in reality a just right webmaster. The website loading
  velocity is incredible. It sort of feels that
  you’re doing any unique trick. Furthermore, the contents are masterpiece.
  you’ve performed a excellent task on this matter! Similar here:
  dyskont online and also here: Ecommerce


Post a new comment