auto-moti-650×3581436192201-4940

Ndryshon moti, ja si do të jenë temperaturat sot dhe në fundjavë

Spread the love

Mbi vendin tonë sot në mëngjes në lugina do të ketë mjegull, kurse gjatë ditës do të mbajë kryesisht mot me diell dhe i nxehtë.

Temperatura më e ulët do të jetë dy deri në tre gradë, kurse ajo më e larta e ditës ndërmjet 14 dhe 18 gradë.

Meteorologët parashohin mot të ngjashëm edhe gjatë fundjavës.
There are no comments

Add yours