red-trench-coat-with-plaid-scarf-hijab-500×439

Pallto dhe shami, dukje perfekte (Foto)

Spread the love

Dimri gati ka ardhur dhe një pallto e butë dhe e të ngrohtë është në krye të listës për blerje. Por cilat janë modelet më të bukura për dimrin 2017/18?

Modelet e gjata të palltove janë rikthyer në modë, dhe ato kombinohen mirë edhe me një palë xhinse, shoqëruar me bluzë të madhe dhe atlete.

Nuk ka asnjë dyshim se ngjyra e zezë është më e preferuara, edhe për cështje praktike të kombinimit, por edhe ngjyra e gështenjës dhe ullirit janë tejet të bukura.

Nëse preferoni një model mbi gju, mos u frikësoni nga ngjyrat. E kuqja është përfundimisht zgjedhja e duhur për t’u larguar nga ngjyrat e përditshme.

Ja disa ide.
There are no comments

Add yours